O mnie

Moje specjalności

Korepetycje

Nauka ze mną 1:1

Wykłady

na uniwersytetach

Kursy Online

90 lekcji online,
nowoczesne metody i ćwiczenia

Przygotowanie do egzaminów/matury /certyfikatów

100% zdawalności

Zajęcia w grupie

maksymalna aktywizacja uczestników na ich cele językowe

Dobieranie strategii nauczania

w celu nauki ze mną lub samemu, w oparciu o dostępne materiały

adam wala

Zajmuje się dobieraniem strategii nauki niemieckiego, tak by była jak najbardziej efektywna, samemu lub ze mną  w ramach korepetycji. 🙂  

Poznaje różne metody nauczania w takim celu, aby lekcje były nie tylko owocne lecz także przyjemne. Co ciekawe przyjemność płynąca z nauki jest skorelowana z szybszym zapamiętywaniem.

Konsultacja/lekcja

199 zł

45 minutowa
referencje

Co mówią moi klienci?

Adam to fachowy naczyciel języka niemieckiego, który stosuje zróżnicowane metody nauki z naciskiem na efekt i praktyczne zastosowanie języka. Zajęcia zawierają dużo interakcji i praktyki w języku mówionym. Adamowi zależy na maksymanej aktywizacji uczestników kursu. W swoim podejściu wykazuje się cierpliwością oraz profesjonalizmem. Wspiera różnorodnymi materiałami dydaktycznymi i zadaniami.
Ola i Bartek
Architekci
Już po kilku miesiącach mój poziom języka niemieckiego znacząco się poprawił. Gdy w szkole nauczyciele mówią, że trzeba się czegoś wykuć na blachę tutaj mogłem wszystko zrozumieć i później bez problemu stosować w praktyce. Nauka jest prowadzona w bardzo przyjemny sposób. Jest to nauczyciel godny polecenia, z którym współpraca to czysta przyjemność.
Mieszko Błasiak
Uczeń
Nie skłamie jeśli powiem, ze są to najlepsze zajęcia językowe z jakimi się spotkałem w czasie swojej edukacji - wszytsko za sprawą najlepszego nauczyciela od języków jakiego miałem. Zajęcia zawsze ciekawe, prowadzone w różnych warunkach na spacerze, w samochodzie czy klasycznie przy biurku. W czasie zajęć zawsze poruszamy ciekawe tematy, które mnie interesują. Zajecia prowadzone są w sposób mniej „klasyczny” niż typowe zajecia językowe, co czyni je niezwykłymi. Adam wykorzystując różne techniki pomaga szybko zapamiętać słówka i zasady gramatyczne. Chciałbym żeby Adam uczył nie tylko niemieckiego!
Wojciech Nowak
Ekonomista

Cel firmy

Strona internetowa i treści na niej mają na celu szkolenie nauczycieli, rodziców uczniów oraz przede wszystkim przedstawicieli naszego kraju

Chciałbym aby edukacja w Polsce została zreformowana i o tym tu będą treści, dam szereg pomysłów, które należy w drożyć w nasz system edukacji. 3 główne cele to:

Nauka przedmiotów praktycznych i przydatnych w życiu codziennym, nauka bardziej oparta o praktykę niż teorię.
Nauka i materiały dostosowane nie do wieku lecz predyspozycji, zainteresowań, pasji ucznia i gospodarki
Odcięcie kościoła od państwa

Rozwinięcie- alternatywa, cele, metodyka

np.  jaki wpływ ma odżywianie na zdrowie? jaki wpływ ma środowisko naturalne na zdrowie? dlaczego warto dbać o środowisko naturalne? Jak postąpisz gdy (np. będziesz świadkiem danej sytuacji)?